Škola a její součásti

Vítáme vás u nás ve škole! Sice jsme sídlištní pavilonová škola, ale ne tak ledajaká. Již od roku 1989 nabízíme dětem nadstandardní podmínky jak pro výuku, tak i v oblasti zájmových aktivit. Stabilní a fundovaný pedagogický sbor, moderní a inspirující prostředí, odborné učebny, sportoviště, klubovny – to vše vytváří pro žáky výborné podmínky pro vzdělávání i pro rozvíjení jejich schopností a nadání. Škola slouží i jako centrum pro veřejnost, a to nejen pro pořádání kulturních a sportovních akcí.

Při prohlížení školních Zpravodajů, které vydáváme již 15 let, nebo fotogalerie uvidíte velké množství zajímavostí ze školních akcí, soutěží i výuky. Uvidíte širokou nabídku aktivit nabízených školní družinou nebo školním klubem Chobotnice, postřehy z činností více jak 45 zájmových kroužků, které nabízí Klub zájmové činnosti Eldorádo a v neposlední řadě zajímavosti z řady soustředění a letních táborů, které probíhají ve školním rekreačním zařízení v Horním Bradle.

Pokud jsme vás zaujali, prohlédněte si následující zajímavosti nebo se k nám přijďte podívat!

Výuka

• moderní metody a formy práce za využití moderní didaktické techniky a široké škály učebních pomůcek
  • individuální přístup k žákům, poskytování podpůrných opatření a personální podpora
  • adaptační pobyty